Обережно: новорічні шахраї
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/575bbceb25411-a60c12ecd31-e1483433023166.jpg)
Під час Новорічних і Різдвяних свят можливі провокації та вимагання грошей у посадових осіб підприємств і підприємців.
Головне управління ДФС у Чернігівській області звертається до платників області з проханням бути пильними та не погоджуватись на шахрайські пропозиції.
Слід пам’ятати, що шахраї ретельно готують свої підступні сценарії та зважають на психологічні аспекти впливу на свідомість. Тож провокатори зазвичай у своїх вимогах дуже переконливі, використовують сучасні можливості для доказу «правдивості» дзвінка. Довірливі громадяни, які набирають у Viber номер, із якого отримали дзвінок, можуть навіть побачити фото представника фіскального органу. Але це лише фотокартка з мережі Інтернет.
Щоб пересвідчитись, що вам телефонують не шахраї, фахівці радять одразу передзвонити до Головного управління ДФС в області за номером телефону «довіри» (0462) 668-522.
Співробітники відділу внутрішньої безпеки невідкладно перевіряють кожен дзвінок або звернення.