Обстежували поле: подробиці загибелі двох працівників фермерського господарства на Чернігівщині (Фото)

Учора, 27 квітня, до поліції надійшла інформація про те, що в полі поблизу одного з сіл Ніжинського району виявлено тіла двох працівників фермерського господарства з уламковими пораненнями.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції та вибухотехніки.
Попередньо відомо, що під час обстеження полів двоє чоловіків (1988 та 2001 р.н) виявили безпілотник і спробували його розібрати. Внаслідок детонації чоловіки зазнали смертельних травм.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, призначені експертні дослідження. Наразі поліція розслідує всі обставини події.
Фото: поліція Чернігівської області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





