Війна
Під час ранкового обстрілу Чернігівщини отримала поранення жінка

На жаль, через ворожу атаку на Новгород-Сіверський, яку здійснили ворожі війська вранці 26 червня, поранено місцеву жительку, 1958 року народження.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фотозона замість арки: в Мені змінюють концепцію велосипедної інсталяції
Як повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов, у жінки попередньо діагностували акубаротравму. Наразі постраждала перебуває під наглядом лікарів.
Фото: начальник Новгород-Сіверської РВА
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





