Суспільство

Спаплюжений паркан «Зеленбуду» в Чернігові: чи відомо, хто обмалював

У Чернігові обписали паркан КП «Зеленбуд». Віталій Морський, начальник КП «Зеленбуд», розповів, що це відбулося цього тижня вночі. Але хто вчинив цей акт вандалізму, наразі не відомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гарячий подих літа: на Чернігівщину суне африканська спека

«Ми дивилися по відеокамерах, що це було зроблено після комендантської години. Бо була вже ніч і камери не зафіксували, хто це зробив. Але зранку, коли розвиднілося, після 4-ї години ранку, паркан уже був обмальований.

Ми написали листа до поліції, порахували свої збитки, замовили матеріали. Щойно вони прийдуть, одразу ситуацію виправимо», – прокоментував ситуацію «ЧЕЛАЙН» Віталій Морський.

Фото – Новини Чернігівщини

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button