Війна
Пошкоджено медзаклад та зросла кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Чернігів

Зросла кількість постраждалих внаслідок учорашнього обстрілу Чернігова.
Про це повідомляє голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Ввечері, 27 червня, ворог здійснив масовану атаку обласного центру, постраждали троє людей внаслідок : 48-річна жінка і 72-річний чоловік, пенсіонер. Вони у лікарні з уламковими пораненнями. Ще один чоловік постраждав, але від госпіталізації відмовився.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог уразив безпілотником «герань» інфраструктуру міста на Чернігівщині
Пошкоджені медичний та освітній заклади, а також — приватні будинки та автівка.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv




