Суспільство
На Чернігівщині фельдшера до пацієнтів привезли на пожежній
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/15934333_570975406443667_959519673_n-e1483946128942.jpg)
У Ріпкинському районі до працівників управління ДСНС України в Чернігівській областім звернулись медпрацівники бригади швидкої допомоги, що прямували на виклик до хворого чоловіка у село Рашкова Слобода. Карета швидкої допомоги застрягла у сніговому заметі поблизу с. Петруші.
До місця пригоди прибуло відділення 6-ї державної пожежно-рятувальної частини управління ДСНС в області у складі 6 чоловік особового складу та однієї одиниці спецтехніки.
Рятувальники автомобілем підвищеної прохідності вивільнили швидку зі снігового замету, після чого пожежним автомобілем звозили фельдшера до хворого чоловіка.