8 кг канабісу та сотні кущів конопель: поліція Чернігівщини провела наркоспецоперацію

Поліцейські Чернігівщини за координації Управління боротьби з наркозлочинністю провели на території кількох районів області спецоперацію з виявлення незаконних посівів нарковмісних рослин і протидії розповсюдженню наркотиків.
Про це повідомляє Поліція Чернігівщини.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протягом доби чернігівські патрульні виявили у трьох громадян наркотики
Під час розслідувань кримінальних проваджень за ст. 310 Кримінального кодексу України (незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель) правоохоронці провели 14 санкціонованих обшуків у громадян.
Загалом поліцейські виявили та вилучили 8 кілограмів канабісу, понад сотню культивованих кущів конопель, спеціалізоване обладнання для вирощування нарковмісних рослин та інші докази протизаконної діяльності. Все вилучене направлено на проведення експертизи.
Наразі триває досудове розслідування.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv




