Суспільство
Вулиці приватного сектору закидали снігом (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/15978164_1539897376024724_821329587_n-1-e1484151534880.jpg)
Ретельно вичищені, навіть вилизані головні вулиці міста.
Якщо не звертати уваги на слизькі повороти та деякі місця біля світлофорів, навіть у районі Масанів і Подусівки дороги почищені добре.
Чого не скажеш про вулиці приватного сектору. Вулиця Іоанна Максимовського (колишня – Островського) веде через будівлю, в якій розмістилися обласна екологічна інспекції та Гідрометцентр, до ДНЗ № 37.
Ця дорога взагалі не бачила спецтехніки, якої катастрофічно не вистачає, бідкається головний комунальник Куц: «Ми маємо список вулиць, які повинні чистити. Але всюди одразу ми не можемо все прибрати. Техніки немає».
Та все ж прибрати сніг на шляху до садочка пообіцяв.