Суспільство
У Носівці добудовують нову школу (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/2016-12-23-11.49.44-1-1-e1484306360868.jpg)
Носівчани дуже чекають на завершення будівництва загальноосвітньої школи № 5. До речі, цей об’єкт тривалий час був довгобудом, але зрештою справа зрушила з мертвої точки.
У 2016 році на будівництві освоєно понад 5 млн грн із державного фонду регіонального розвитку. Фахівці підрядної організації облицювали плиткою підлогу, навісили стелі, пошпаклювали та пофарбували стіни, відремонтували дах будівлі.
Введення в експлуатацію нового навчального закладу сприятиме розвантаженню класів в інших школах міста, які наразі переповнені. Нова сучасна школа розрахована на 520 учнів.