На Чернігівщині автобус збив дитину
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/29277403-e1484636179389.jpg)
В смт Козелець водій автомобіля «Hyundai Elantra» не впорався з керуванням та здійснив наїзд на пішохода, який рухався в попутному напрямку. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та каретою швидкої медичної допомоги був доставлений до Козелецької центральної районної лікарні.
Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА.
В с Топчіївка Чернігівського району водій автомобіля «ГАЗ-32213» не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з автомобілем «Škoda Octavia», який рухався в попутному напрямку. Внаслідок пригоди пасажир автомобіля «Škoda Octavia» отримав тілесні ушкодження та був доставлений до травмпункту Чернігівської міської лікарні №2, де після надання медичної допомоги відпущений додому;
У Прилуках на перехресті вулиць Київської та Гімназичної водій автобуса «КАВЗ» не впорався з керуванням та здійснив наїзд на пішохода, 2005 року народження, який вибіг на проїжджу частину дороги поза межами пішохідного переходу на заборонений сигнал світлофора. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження.