Спорт
На Чернігівщині відбулися лижні перегони (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/image-0-02-05-a6a5743e27514f940aa7626bdc7f49665ea352c0e1e6c11167f52526a44b1254-V-e1484921172654.jpg)
Нещодавно на обласній базі СДЮШОР із лижного спорту відбулися змагання з лижних перегонів, у яких взяли участь команди загальноосвітніх шкіл Чернігівського району.
У загальнокомандному заліку серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів І місце посіла команда юнаків і дівчат Халявинської школи, ІІ місце зайняли лижники М.-Коцюбинської гімназії, ІІІ місце залишили за собою спортсмени Андріївської школи.
Серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів перемогу поділили команди Снов’янської та Кувечицької школи.