У гуртожитки для постраждалих від обвалу на Попудренка закупили нову техніку
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/15941898_1535334799814315_118389085_n-1-e1485358172295.jpg)
Для гуртожитку по вул. Ціолковського, 14, куди заселилися 84 колишніх мешканці пошкодженого будинку по вул. Попудренка, 16, придбане нове додаткове обладнання.
Про це ЧЕline повідомили у прес-службі Чернігівської міської ради.
Тепер на 5-му поверсі цього гуртожитку, де живуть зараз переселенці, на кухні з’являться дві додаткові електроплити та бойлер, а у ванній кімнаті – дві душові кабіни. Це обладнання покращить побутові умови мешканців. Зокрема, одної ванної на поверх було дійсно недостатньо, а загальний душ у цьому студентському гуртожитку тільки один і на першому поверсі.
Про це повідомив начальник управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради Михайло Католик. За його словами, нове обладнання вже оплачене й буде завезене в найближчі дні. Готувати місце для його встановлення та підключення будуть технічні працівники ЧНТУ.
Раніше для переселенців у цей гуртожиток були завезені дві пральні машини. Перед цим було зроблено ремонти кімнат, коридору та санвузла 5-го поверху.
Уся побутова техніка придбана за позабюджетні кошти.
Першочергові потреби, на які потрібно витратити кошти, визначаються у співпраці з ініціативною групою мешканців пошкодженого будинку по вул. Попудренка, 16.
Із зібраних коштів на сьогодні витрачено 52 106,87 грн. Для переселенців придбані:
— плита електрична — 5482,92 грн (гуртожиток будівельного ліцею);
— будівельні матеріали — 6177,36 грн (гуртожиток будівельного ліцею);
— водонагрівач – 3171,59 грн (гуртожиток ліцею побуту);
— пральні машини – 2 шт. – 17 138 грн (гуртожиток ЧНТУ);
— душові кабіни (2 шт.), електроплити (2 шт.) та бойлер (1 шт.) — 20 137 грн.