Кримінал
Чоловіка посадили на 8 років за вбивство співмешканки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/05/grati-e1463472877474.jpg)
Прилуцький міськрайонний суд засудив місцевого жителя за спричинення співмешканці умисного тяжкого тілесного ушкодження, що призвело до її смерті (ч. 2 ст. 121 КК України).
Про це ЧEline повідомили в прес-службі прокуратури Чернігівської області.
Прокурором у судовому засіданні надано беззаперечні докази того, що в жовтні 2015 року обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час сварки, що виникла на ґрунті неприязних стосунків, умисно завдав співмешканці тяжких тілесних ушкоджень, унаслідок яких потерпіла померла.
Вироком суду зловмисника визнано винним у вчиненні інкримінованого злочину та засуджено до 8 років позбавлення волі.