Чернігівські рятувальники визволили 2-річну дівчинку із замкненої кімнати (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/17309004_1163288063797360_9053988613479947719_n-1-e1490094513699.jpg)
Вранці 21 березня до оперативно-координаційного центру УДСНС України у Чернігівській області зателефонувала 25-річна мешканка однієї з кімнат п’ятиповерхового будинку, що по вул. Волковича, 5 в обласному центрі.
Про це ЧЕline повідомили в управлінні ДСНС України у Чернігівській області.
Вона попросила відчинити двері її кімнати, адже, поки вона перебувала в приміщенні загальної кухні, 2-річна дитина випадково зачинила вхідні двері кімнати.
На місце пригоди оперативно прибуло відділення пожежно-рятувальної частини м. Чернігів. По пожежній автодрабині рятувальник піднявся до третього поверху, відігнув пластикове вікно і таким чином потрапив до помешкання та відкрив вхідні двері стурбованій матері. На щастя, за відсутності дорослих із дівчинкою нічого не трапилося.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.