Показуха «карателя»: Атрошенко надумав позбутися підлеглого
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/F_w7jkOJvFY-e1490594622540.jpg)
На ранковій нараді сьогодні, 27 березня, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко представив докази бездіяльності комунальників.
Начальникам ЖЕКів перепало на горіхи за гори сміття по всьому місту.
Владислав Атрошенко продемонстрував фотографії з різних куточків міста, запевняючи, що світлини зроблені вчора. Мер лаявся в притаманній для себе манері – не добираючи слів.
«Що ви дивитесь, як баран на нові ворота? Я давав вам тиждень! Таке враження, що у вас тирса в голові!», — вилаявся міський голова на начальника ЖЕК-13 Володимиру Прищепу.
Владислав Атрошенко заявив, що готовий звільнити за сміттєвий катарсис. Це вже не перший випадок, коли мер агресивно нападає на начальника 13-го ЖЕКу. Звинувачує його, хоча насправді весь Чернігів у смітті.
Але чомусь «гріхів» інших комунальників Владислав Атрошенко не помічає.
З власних джерел нам стало відомо, що гільйотина над Володимиром Прищепою загойдалася не випадково. Адже він своєрідна «кістка в горлі» нинішньому начальнику житлово-комунального господарства міськради Ярославу Куцу.
Все через фірму (до неї причетний головний комунальник Чернігова), яка поклала око на ЖЕК-13, але Володимир Прищепа не хоче грати в корупційні ігри, тож його надумали прибрати.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.