У Мені хочуть встановити пам’ятний знак на честь загиблих учасників АТО
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/3-IMG_9083-e1490713136658.jpg)
Із клопотанням про встановлення пам’ятного знаку воїнам-учасникам антитерористичної операції до місцевих органів влади звернулися ветерани АТО та батьки загиблих. Із цією метою в райдержадміністрації було створено робочу групу.
Її члени вже ознайомилися із зображеннями пам’ятних знаків атовцям, що вже встановлені в інших районах. Також вони намагалися визначити місце для встановлення пам’ятного знаку. Одні запропонували розмістити його біля центрального скверу між «ПриватБанком» і поштою. Інші – облаштувати на площі, на місці пам’ятника Леніну.
Зрештою вирішили провести в місцевих інтернет-виданнях соцопитування щодо місця встановлення пам’ятного знаку учасникам антитерористичної операції.
Повідомляє сектор інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Менської РДА.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.