Суспільство
Незвичайна спокійна сесія в міськраді (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/04/CC7K2624-e1492764422519.jpg)
Незвичайна в тому, що початок сесії був об 9-00. А ще незвичайна, бо почалася вчасно. Це доволі незвичайно для сесії міськради. А взагалі проходить у звичайному форматі.
Насамперед привітали кількох депутатів із днем народження, задовольнили заяву депутата Ігоря Андрійченка, заслухали звернення учасників Майдану щодо секретаря міськради та почали працювати згідно з планом.
Фоторепортаж Віктора Кошмала
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.