Кримінал
У Чернігові обікрали семінаристів московської церкви
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/72_big-e1495184993670.jpg)
Двоє семінаристів духовного училища, розташованого на території Троїцького собору, звернулися до поліції Чернігова із заявами про зникнення особистих речей.
Цей факт підтвердили в поліції міста.
Минулої доби невідомий зайшов до училища та заволодів рюкзаком, ноутбуком, фотоапаратом, а також документами семінаристів. Двері до своїх кімнат хлопці не зачинили. Поліція проводить перевірку.
Читайте новини ЧЕline у Facebook.