Суспільство
Останній дзвоник пройде під посиленою охороною
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/2016-05-27_1-15-e1495290003355.jpg)
Днями під час розширеної наради чернігівський мер дав доручення керівнику Муніципальної поліції спільно з представниками підрозділу охорони громадського порядку міської патрульної поліції на час проведення випускних вечорів у школах посилити охорону території міста.
Про це ЧЕline повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради.
Крім того, міський голова звернувся з проханням також посилити охорону всіх об’єктів інфраструктури міста, на які здійснюються суттєві поточні видатки за рахунок міського бюджету на період випускних – це міський пляж, парки тощо.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.