До громади Козельця повернули нежитлові приміщення
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/9741ab3131da6407e1619c98b7fcb68a-e1495376172212.jpg)
Відстоюючи принципову позицію беззаперечного дотримання вимог закону при використанні комунального майна Ніжинською місцевою прокуратурою забезпечено стягнення до бюджету майже 230 тис грн.
Про це ЧЕline повідомили у прес-службі прокуратури Чернігівської області.
Так, рішенням господарського суду області у вересні 2016 року задоволено позов прокурора Козелецького району до приватного підприємства, яким зобов’язано його повернути територіальній громаді нежитлові приміщення у селищі Козелець загальною площею понад 1250 м².
Законність вимог прокурора підтверджено також постановою Київського апеляційного господарського суду.
Водночас враховуючи, що договір оренди нежитлового приміщення закінчився ще у 2015 році, а нерухоме майно орендар повернув лише у 2017 році, Ніжинська місцева прокуратура, відстоюючи принципову позицію недопущення неправомірного використання комунального майна, звернулася до суду з позовом про стягнення неустойки за несвоєчасне його повернення.
Господарський суд області погодився з позицією прокуратури та рішенням від 11.05.2017 задовольнив позов про стягнення до бюджету коштів у сумі майже 230 тис грн.
Читайте новини ЧЕline у Facebook.