Надзвичайні події
Герда внюхала травмат у водія Volkswagen
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/image001-4-e1496054738237.jpg)
Учора в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» при оформленні на виїзд з України автомобіля «Фольксваген» на автомобіль спрацювала службова собака Герда.
Про це ЧЕline повідомив помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби Олександр Дудко.
Прикордонним нарядом спільно зі співробітником митниці в ході поглибленого огляду автомобіля серед особистих речей пасажира, 37-річного громадянина України, виявлено пістолет травматичної дії ПМР калібром 9 мм і 5 набоїв до нього.
Правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення митних правил, а заборонений пристрій вилучено та оцінено у 6500 гривень.
Читайте новини ЧЕline у Facebook.