Апеляційний суд жорсткіше покарав крадія
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/Sud-3-e1496299951258.jpg)
Апеляційним судом області задоволено скаргу прокурора та скасовано вирок Деснянського райсуду Чернігова у зв’язку з м’якістю призначеного покарання, яким місцевого жителя засуджено до 3 років позбавлення волі за вчинення злочинів проти власності (ч. 3 ст. 186, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 186, ч. 2, ст. 185, ч. 3 ст. 185, ст. 70 КК України).
Про це ЧЕline повідомили в прес-службі прокуратури Чернігівської області.
У суді встановлено, що обвинувачений протягом травня-червня минулого року вчинив 6 епізодів злочинів, зокрема крадіжок і грабежів.
Під час апеляційного судового розгляду прокурором доведено, що при ухваленні вироку судом першої інстанції безпідставно призначено більш м’яке покарання, ніж передбачено санкцією ч. 3 ст. 186 КК України, оскільки не враховано ступеня тяжкості вчинених злочинів, дані щодо особи обвинуваченого, який уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів цієї категорії.
Апеляційний суд погодився з позицією прокурора й ухвалив вирок, яким обвинуваченого засуджено до 5 років позбавлення волі.
Читайте новини ЧЕline у Facebook.