Кримінал
«Загазований» кримінал: у чернігівської пенсіонерки вкрали російські рублі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/60caf3495ffe73e8ec6b0a0cac158027-e1497535761401.jpg)
До Чернігівського міськвідділу поліції звернулася 82-річна жителька обласного центру. Пенсіонерка заявила, що її обікрала невідома жінка, яка представилася працівником газової служби.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
Злодійка вкрала з квартири 20 тисяч гривень і 15 000 російських рублів, які знаходились в серванті.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження.
Дуже шкода людину! Тому просимо завжди бути пильними! Якщо до вас прийшла незнайома людина і представляється працівником газової служби, обовязково попросіть її чітко зазначити мету візиту та пред`явити службове посвідчення, де обов’язково має бути зазначене ПІБ працівника, його фотокартка, підпис голови правління, печатка «Чернігівгазу». Зразок посвідчення працівників ПАТ «Чернігівгаз» можна побачити тут: https://cn.104.ua/ua/services/zaplatiti-za-gaz/target-figures/id/kontrolni-pokazannja-2262#sub14271