Суспільство
Затарилася в супермаркеті: допомагала поліція (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/1-8-e1498199538524.jpg)
На вулиці Толстого затримали тітоньку, яка з Сільпо поцупила візок. Ловити злодійку приїхали два патрульні екіпажі. Поліцейські затримали жінку неподалік Троїцького кафедрального собору.
Охорона супермаркету пояснює, що такі випадки не рідкість, та просить покупців бути уважними.
Місцеві й дійсно спостерігають такі випадки доволі часто. Люди пояснюють: мовляв, покупці просто довозять покупки до домівки, адже живуть поруч із магазином. А тоді просто повертають візок у супермаркет.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.