Чернігівці мають нагоду потренуватися з відомою спортсменкою
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/17523697_2085493441688369_8991961654156121046_n-e1499669204341.jpg)
Спільнота «Біговий Чернігів» вирішила влаштувати незвичний захід.
Сьогодні, 10 липня, о 19:00 чернігівців запрошують на тренування з бігу. Спеціальний гість – майстер спорту України міжнародного класу Ольга Бібік. До пробіжки можуть приєднатися усі охочі містяни.
Любителі бігу збиратимуться біля входу до стадіону імені Гагаріна.
Перебуваючи на відборі чемпіонату світу з легкої атлетики, що відбувався у Кропивницькому, відома чернігівська спортсменка, учасник останніх Олімпійських ігор Ольга Бібік із сумом думала:
«Поки я тут казна-що роблю, хлопці і дівчата з Бігового Чернігова чудовою компанією гайсають по Ялівщині… Все, вирішено! Треба бігати з ними, а ще й на додачу ділитися корисними порадами та цікавими вправами для вдосконалення та покращення особистих результатів чернігівських бігунів-аматорів».
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.