У чернігівських фонтанах уночі миються безхатьки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/72-14370377_988697011241200_7989158568736167716_n-e1501138416837.jpg)
У Чернігові, як гриби після дощу, з’являються фонтани. В обласному центрі їх уже близько десятка. Для багатьох водограйчики слугують локацією відпочинку. А для чернігівських безхатьків – ще й своєрідними «басейнами».
У фонтанах вночі частенько миються люди без постійного місця проживання.
Про це в інтерв’ю газеті «Вєсть» розповів директор ТОВ «Строй Інвест Буд» (фірма, що обслуговує чернігівські фонтани) Роман Плеканчук.
«Із фонтанів води пити не можна. Ми її хлоруємо і додаємо альгіциди – засоби для знищення водних рослин. Уночі можуть залити щось у фонтан. До того ж, безхатьки приходять вночі ноги мити. Проганяємо, але все проконтролювати не можемо», — зазначив Роман Плеканчук.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.