Суспільство
Пасажирів приміських електричок «тероризує» юнак у масці (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/20374212_1883915341859560_5790396244618625146_n-1-e1501400621165.jpg)
У приміських електропоїздах ділянки «Чернігів-Ніжин» дуже часто їздить один юнак у масці. Просить гроші у пасажирів і не приховує, що хворий на туберкульоз. Крім жебрацтва, він активно розписує стіни електропоїздів «посланнями», у чому був неодноразово помічений працівниками локомотивних бригад.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав Андрій Бойкачов.
«Можливо, оцінка «соціально небезпечний» — для нього і категорична. Але збиток наноситься здоров’ю пасажирів і залізничників, також як і естетиці електропоїздів, – беззаперечний», — написав Андрій Бойкачов.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.