Чернігівка просить заборонити наживатися на мріях про материнство
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/hands-e1502365239509.jpg)
Заборонити брати благодійні внески за УЗД та інші послуги в пологовому будинку, жіночих консультаціях і центрі планування сім’ї – петиція з такою пропозицією створена у відповідному розділі на сайті міськради.
«Кожна сім’я мріє мати дитину. Але можуть виникати певні труднощі, які треба діагностувати та лікувати. Саме до таких лікувальних установ сім’ї звертаються по допомогу. І постають перед непорозумінням – працюючи в комунальному закладі та використовуючи комунальне обладнання, лікарі разом із заробітною платою отримують додаткову оплату – фіксований платіж за УЗД, особистий прийом тощо. Це парадокс», – написала автор петиції Віра Кіт.
До кінця збору підписів залишилось 30 днів.
Станом на 10 серпня петицію підписала 1 особа із 250 необхідних.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.