Суспільство
Семенівська гімназія отримала нову покрівлю
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/20988333_1443431419045420_2860450711766928159_o-e1503403152632.jpg)
Майже 50 років прослужив дах над центральним корпусом Семенівської гімназії – від часу його будівництва. Покрівля перебувала в такому стані, що через неї лилося, як крізь решето. Цього року ухвалили рішення перекрити дах новим шифером.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Сергій Деденко.
За кошти освітньої субвенції був придбаний шифер для заміни старого, а завдяки спільним зусиллям учителів школи, колишнім випускникам, підприємцям району та небайдужим землякам вдалося оплатити роботи із його заміни.
«Це гарний подарунок до 150-річчя закладу», – написав Сергій Деденко.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.