У скільки чернігівцям вилилися вуличні квіти (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/21849160_1830158430331949_595075600_n-e1505825988755.jpg)
Осіннє різнобарв’я квітів презентували в КП «Зеленбуд».
Цьогоріч працівники підприємства висадили понад тридцять сортів осінніх однорічних квітів.
Зазвичай насіння збирають самостійно, розповідає інженер садово-паркового господарства Ольга Відковська. Вона зізнається, серед однорічних квітів рідкісних немає.
«Ми насіння збираємо протягом сезону, — розповідає пані Ольга. – Таким чином продовжуємо період цвітіння наших рослин. Серед усього осіннього квітника я б назвала напрочуд красивою бегонію бульбову. Хоч ця квітка багаторічна, ми її висаджуємо як однорічну культуру, бо вона у наших кліматичних умовах зимувати не може».
Загалом на усі однолітні та багатолітні рослини в місті головний замовник — Управління житлово-комунального господарства — цього року виділило КП «Зеленбуд» понад один мільйон гривень. За ці кошти закуповували розсаду у приватних підприємств області та України. Так вдалося розбити понад тридцять соток квітників на території усього міста.
Фото зі сторінки Управління ЖКГ Чернігівської міської ради Facebook
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.