На Чернігівщині вперше пройде захід, присвячений капеланам
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/21848973_921278538010252_1914056667_n1-e1506588377795.jpg)
У Чернігові 30 вересня, у суботу, відбудеться захід із вшанування капеланів Чернігівщини.
У рамках заходу заплановано:
12:00 – поминальна літія за загиблими Героями біля меморіальної стели загиблим учасникам АТО, яку проведуть капелани Чернігівщини на чолі з архієпископом Чернігівським і Ніжинським Євстратієм (Красна площа);
12:30 – покладання квітів до меморіальної стели загиблим учасникам АТО (Красна площа);
13:00 – концертна програма та відзначення капеланів (Чернігівський кіно-культурний мистецький центр патріотичного виховання дітей та молоді, вул. Магістратська, 3);
14:00 – презентація фільму «Немає більшої любові» (Чернігівський кіно-культурний мистецький центр патріотичного виховання дітей та молоді, вул. Магістратська, 3).
Спонор заходу – ОСББ «Фаворит».
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.