#яЗможуНеМарнотратити: щоб не витрачати гроші, журналістка вчить Шевченка

25287142_1763643410375771_1080358520_n

#понеділок

Коли я погоджувалася на спробу #яЗможуНеМарнотратити, то найбільше боялася робочих відряджень. І це таки сталося та ще й у перший день мого експерименту.

На моє щастя, нас так носило на засніженій дорозі, що я навіть і не думала про смачну каву з вершками на WOG. І не думала про неї, коли поверталися додому. Тримаючись щосили за сидіння авто, думалося про одне – швидше висунути своє тіло із заліза і подякувати Богові, що ще стою на цій землі і не ночую десь у полі в кучугурах. Тож завдяки зимі і снігу 50 грн на каві зекономлені.

Та ідеальним для експерименту цей день так і не став. Бо, пробувши на нервах у дорозі понад дві години, і це в одну сторону, я мусила щось негайно з’їсти.

Спочатку знайшовся якийсь м’ясний пиріжок, а потім я спокусилася на якусь смачну гидоту з піцерії. Це коштувало мені фінансових витрат.

Картаю себе за те, що не підготувалася до відрядження заздалегідь і не взяла із собою якоїсь їжі. І щиро вдячна моєму колезі Дмитру Дриганову, який пригостив мене пляшкою негазованої води і навіть запропонував заплатити за чай. Цей жест дуже сердешний і зворушливий, та мені було соромно, адже я не звикла щось у когось просити.

До речі, щоб відволікти себе від фінансових проблем, я почала вчити напам’ять Шевченка. Твір-роздум «Мені однаково, чи буду» допоміг мені пережити день відрядження.

У середу знову їду з міста і дуже боюся, адже у відрядженнях гроші розлітаються непомітно. Тож підбиваю підсумки.

Усього за один день мій і без того скромний тижневий бюджет схуд на 55,5 гривень:

9 грн – дорога на роботу;

4,50 грн – дорога додому;

8 грн – м’ясний пиріжок;

34 грн – «гриль-лаваш».

Нагадаю, що мій тижневий бюджет – 140 грн. Цих грошей мені мало б вистачити на проїзд на роботу та з роботи. Більше жодних витрат!!! Якщо розрахувати всю суму на 7 днів, то за один день я мала б витрачати усього 20 гривень, однак у перший день експерименту я витратила втричі більше, тож, боюсь, що у п’ятницю добиратимуся на роботу пішки. Зазначу, що основні продукти, як це роблять багато родин, я купила ще в неділю, щоб не померти з голоду.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Loading...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register