Чернігівські коти святкують свій день (Відео)

Ласкаві й ніжні, м’які й теплі – коти живуть поруч із людиною вже понад 10 тисяч років, і сьогодні вважаються одними з найпопулярніших домашніх тварин. Любов до мурчиків стала настільки сильною, що для них навіть вигадали окреме свято — Всесвітній день котів, і почали відзначати його в перший день весни.

«Нещодавно дослідники підрахували, що на Землі живе близько півмільярда домашніх кицьок. Двоє із них – Люся і Тайсон – прописалися в Чернігові», – Альона Макаренко, журналіст.

Народжені безхатьками, ці вусаті на своє щастя зустріли людину, яка відчинила для них двері власного дому та серця.

«Один від волонтерів, кішечку ми теж знайшли за оголошенням – безкоштовно роздавали котиків. Побачили й теж взяли таке чудо собі в родину», – Марія Домашенко, власниця двох котів.

Марія розповідає, що кожен кіт має власний особливий характер, а от подружка Юкі у них – спільна. Метис хаскі до сусідства з котами, здається, не має жодних претензій.

«Люся у нас хоч і безпородна, але має такі королівські замашки – спить сама… А от Тайсон і Юкі дуже часто сплять разом, він на неї залізає, перевертається, а їй байдуже. Вони так і сплять буває дуже часто», – Марія Домашенко, власниця двох котів.

Учені довели, що ці тварини лікують людей від деяких хвороб і навіть продовжують життя своєму господарю. Відтак називають котів своєрідними домашніми лікарями. Марія слова науковців підтверджує, адже встигла перевірити здібності своїх хвостатих на практиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Матроскіни святкують: чернігівці розповіли про своїх улюбленців

«От, наприклад, у моєї мами дуже часто ноги болять, і наша кішка, оскільки вона старша, з них майже не злазить. І в мене був випадок зурочення, піднялась висока температура, то вона зі мною ніч поспала – і як рукою зняло. Тобто вони дійсно лікують, вони відчувають», – Марія Домашенко, власниця двох котів.

Всесвітній день котів — це ще одна нагода попестити свого улюбленого домашнього вихованця, адже всі коти без винятку дуже люблять вашу увагу та ласку. Принаймні Люся і Тайсон сьогодні точно святкуватимуть.

«Ми всі знаємо дати, коли з’явилися в нас наші улюбленці, влаштовуємо міні-день народження, і свята такі, як сьогодні. Звісно, будемо давати якісь смаколики», – Марія Домашенко, власниця двох котів.

Журналіст Альона Макаренко

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register