Чи готовий Чернігів до впровадження електронних квитків у громадському транспорті (Відео)

Корейська корпорація представила в міській раді проект «Електронний квиток». Міська влада хоче запровадити нову систему в Чернігові. Проект передбачає безготівковий розрахунок у громадському транспорті, зокрема в тролейбусах.

Розрахунок за проїзд здійснюватиметься електронною або навіть банківською карткою (за один дотик).

Про це детальніше розповість депутат Чернігівської міської ради Сергій Вакуленко.

«Що таке «електронний квиток».

-Електронний квиток передбачає,що в людини буде карточка. На неї кластимуть певні кошти, і людина нею розплачуватиметься в транспорті. Як буде з пенсіонерами, дітьми – наразі ще невідомо.

Примусити людину оформити цю карточку неможливо. Створювати людям дискомфорт у проїзді теж неправильно. Це питання треба вивчати й неодмінно враховувати наш менталітет.

Як українці ставляться до електронних розрахунків

-У європейських країнах 90 відсотків усіх фінансових операцій проводиться через пластикові картки. Це вже дуже розвинено, людям вселяли це протягом певного періоду. Від готівки вони відійшли вже. У нас в Україні, навпаки, тільки 10 % людей користуються електронними картками. Люди користуються живими розрахунками.

Яка вартість впровадження «електронного квитка»

-Ця система коштує від 7 мільйонів доларів. Мені здається, що актуальніше ці кошти витратити на оновлення рухомого складу. У ті тролейбуси, які їздять, б’ються струмом, розвалюються на ходу, ставити сучасні технологи, думаю, це неправильно. Треба думати, як правильно вкладати ці кошти.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register