Що загрожує малюкам Чернігова у дитячих садках (Відео)

Дев’ятеро дітлахів підхопили кишкову паличку, – повідомляють міські санепідеміологи. Шестеро малюків уже пройшли лікування в інфекційному відділенні міської дитячої лікарні, ще двоє потрапили до обласної дитячої, одну дитину лікують амбулаторно.

Чи продовжать карантин у шістдесят дев’ятому садочку, ми вирішили поцікавитись у завідувача дошкільного закладу. Та вона також на лікарняному. Виконує обов’язки методист. Проте в закладі панує диктатура. І без дозволу керівництва спілкуватися з журналістами не можна.

«Валентино Михайлівно, тут до нас у гості «Челайн – чесні новини». – Вибачте, але я не уповноважена давати інтерв’ю. Телефонна епопею вибивання дозволів триває майже півгодини. Нарізка телефоннних дзвінків під прикольну музику. Нарешті останні вказівки перед інтерв’ю – і інформацію про карантин та кишкову паличку все ж надають, та зізнаються, що в садочку ще діють обмежувальні заходи», – старша медсестра садочка № 69 Емілія Шульга.

«Використовуємо для знезараження дезінфекційні заходи. Усі діти оглянуті лікарем-інфекціоністом. Санепідеміологи перевірили заклад і висіяли кишкову паличку ще в семи малюків. Така дитина розповсюджує ротовірусну інфекцію. Прояви хвороби», – головний інфекціоніст Чернігова Микола Картель.

Соцмережами  розповзлися чутки та паніка. Медики переконують, що вилікувати кишкову інфекцію навіть складніше, ніж грип. Та радять малечі у віці до чотирьох років  зробити щеплення.

Щоправда, вакцина від кишкових інфекцій доволі рідкісна та не внесена до таблиці обов’язкових щеплень.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register