Відновлення аури та чакр у Чернігові: в місті працює кабінет звукотерапії (Відео)

Чернігівка Лариса Кравець відносно недавно відкрила для себе новий спосіб самовідновлення – звукотерапія.

До цього вона все життя пропрацювала бухгалтером.

«За першою освітою я економіст. Я 23 роки пропрацювала бухгалтером. Але чогось бракувало, і десь три роки тому розпочався шлях пізнання себе»,- Лариса Кравець, звукотерапевт.

Поштовх до шляху пізнання себе, шляху, коли займаєшся улюбленою справою, відбувся під час поїздки до Індії. Туди вирушила на відпочинок, а в результаті почала вивчати ази звукотерапії.

«Там, в Індії, я вперше взяла до рук чашу. Відчула на собі ті вібрації, ті коливання, ті ефекти»,- Лариса Кравець, звукотерапевт.

Сам сеанс звукотерапії триває до однієї години. Проходить у двох форматах: чаші, які породжують звук, розташовані на тілі людини або ж поряд із нею. Терапевтичних варіантів багато – все залежить від того, якого ефекту хочемо досягти.

«Звукотерапія це … для мене релакс. Ці звукові хвилі вступають у резонанс із тілом людини, і клітини починають відновлюватися. Я вбачаю в сеансах звукотерапії сенс для відновлення, для зцілення, для поповнення ресурсного стану»,- Лариса Кравець, звукотерапевт.

Принцип дії звуку як терапії – це так званий ефект холодного кип’ятіння. Коли без температури, під впливом звукових хвиль, на воді починають з’являтися бульбашки.

«Ефект кавітації, або холодного кип’ятіння. Такий процес відбувається і в тілі. Адже організм людини майже на 80 відсотків складається з води»,- Лариса Кравець, звукотерапевт.

Оцінити вплив звукотерапії можна на спеціальній аурокамері. За словами Лариси Кравець, з її допомогою можна перевірити наповненість чакр і стан аури. Загалом така терапія дає глибокий відпочинок, що сприяє відновленню сил і життєвої енергії людини.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register