Виклик чернігівським правоохоронцям: у мерії створили власну поліцію (Відео)

Побороти несанкціоновану торгівлю та нелегальні МАФи нікому, запевняють у міській раді, а відтак створюють нове підприємство.

– На сьогодні це питання гостро стоїть не лише в нашому місті. Це важливо для життєдіяльності громади, – Андрій Ткач, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами.

У Чернігові створили муніципальну поліцію. Тепер вона перебере всі обов’язки раніше ліквідованого комунального підприємства «Дільниця з благоустрою міста». Міський голова сподівався, що ці питання ляжуть на плечі нової патрульної поліції та назвав їхню роботу неефективною.

– Сьогодні робота поліції на жаль. Неефективна.

Тему муніципальної поліції  давно обговорюють у соціальних мережах. Адже претендентом на посаду головного муніципального поліцейського мер пропонує свого давнього товариша та охоронця – Віталія Хрустицького.  Він лише усміхається та переконує: йому особисто не пропонували.

– Це тільки у сомережах таке обговорюють. А мені ще не було пропозицій. Я лише їздив на стажування, де створювали комунальні підприємства, – Віталій Хрустицький, претендент на керівника муніципальної поліції.

Чому саме його відправили на стажування, Віталій Хрустицький не знає. Однак запевняє – міського голову він не охоронятиме.

–  Муніципальна поліція займатиметься господарською діяльністю, – Віталій Хрустицький.

Коли підберуть необхідні кадри та хто проводитиме конкурсний відбір, ми повідомимо найближчим часом.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register