Коронавірус: чи безкоштовне тестування?

o_COVID19_rapid_test-s

На обласну «гарячу телефонну лінію» з протидії коронавірусній інфекції (0800507070¬) надходить безліч дзвінків від громадян стосовно роз’яснення алгоритмів тестування при плановій госпіталізації до стаціонару.

Враховуючи актуальність теми, на неї звернув увагу і Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, який на черговому брифінгу пояснив: під час планової госпіталізації медичні заклади повинні безкоштовно здійснювати тестування пацієнтам методом ІФА (на наявність антитіл). Також він зазначив – у таких випадках необхідно проводити саме ІФА-тестування, а не ПЛР-тест.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівці почали хворіти на коронавірус у більш складній формі

Відтак у Програмі медичних гарантій буде чітко визначено – якщо сімейний лікар, дільничний терапевт або педіатр дає направлення на планове лікування до медичного закладу, тестування, а також необхідні базові аналізи повинні здійснюватися виключно за рахунок держави.

Нагадаємо: ІФА-тестування – (імуноферментний аналіз) дозволяє визначити, чи перехворіла людина на коронавірусну інфекцією і чи перебуває вона нині у гострій стадії захворювання.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register