На Чернігівщині зафіксовано ще 2 випадки захворювання на коронавірус

91189276_3733961863343388_7820979040486948864_n

Чернігівським лабораторним центром сьогодні, 1 квітня, підтверджено захворювання на коронавірус ще двох жительок села Комарівка Борзнянського району. Вчора вони були госпіталізовані до інфекційного відділення Борзнянської ЦРЛ (експрес-тести показали позитивний результат).

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.

Пацієнтки перебувають під постійним наглядом лікарів, їхній стан здоров’я задовільний. Обласним лабораторним центром встановлюється список контактних осіб, які контактували з хворими. Ці особи перебуватимуть на самоізоляції.

«Село Комарівка Борзнянського району з 28 березня визнано осередком спалаху інфекційної хвороби. На території населеного пункту встановлено особливий режим проведення протиепідемічних заходів, а також особливий режим в’їзду та виїзду громадян і транспортних засобів. Відзавтра, враховуючи велику кількість контактних осіб із села Комарівка, обмежуємо рух транспорту із населеного пункту. В’їзд та виїзд здійснюватиметься лише у напрямі із Комарівки – до траси Н-07. Для контролю діє контрольно-пропускний пункт. Транзитний рух через населений пункт припинено», – зазначає Андрій Прокопенко.

Таким чином, офіційно на Чернігівщині вже зафіксовано 5 випадків захворювання на коронавірус (4 в Комарівці і 1 у Корюківці).

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register