З 27 березня і до закінчення карантину в громадський транспорт Чернігова пускатимуть тільки за спеціальними посвідченнями

f246ea1ab68a18392f8094808c87ee44-medium66

У Чернігові з 27 березня і до закінчення карантину пасажирські перевезення громадським транспортом здійснюватимуться у режимі регулярних спеціальних перевезень. Спецрейси тролейбусів КП «ЧТУ» курсуватимуть з 06 год. 00 хв. до 09 год. 00 хв. та з 16 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв. за маршрутами, затвердженими управлінням транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради. Ці спеціальні перевезення здійснюватимуться згідно з тарифами, встановленими для надання послуг з перевезення пасажирів міським електричним та автомобільним транспортом, та за наявності в пасажира спеціального тимчасового посвідчення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові робота громадського транспорту в звичному режимі буде продовжена до 26 березня

Відповідні зміни до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради внесені сьогодні, 24 березня.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на цьому засіданні звернувся до суспільства з проханням не сприймати ці обмежувальні заходи як незручності. Натомість – сприймати їх як додаткову можливість не заразитися коронавірусною інфекцією.

– Хотілося б, щоб усі розуміли, що сьогодні автобуси та тролейбуси – це найголовніші та найпроблемніші місця, де передається ця зараза. Оскільки там і простір маленький, і в ньому знаходиться велика кількість людей. Хтось із них може бути інфікованим; хтось використовує засоби захисту, хтось без них, – зазначив він.

За попереднім рішенням виконкому, коли робота громадського транспорту припинялася на два вихідних дні, керівникам життєзабезпечуючих підприємств міста давалися час і можливість на підготовку організації відомчої доставки їх працівників до робочих місць. Окрім того, це була своєрідна пробація, щоби зрозуміти реальну потребу та рівень соціальної напруги при переході на обмежувальні заходи в роботі транспорту.

Прийнятим сьогодні новим рішенням у цю систему внесені зміни, напрацьовані з урахуванням першого досвіду. Роботу громадського транспорту Чернігова в звичайному режимі продовжено ще на два дні – на ці середу і четвер. За цей час усі керівники підприємств – а це також стосується мережі аптек та магазинів, хлібозаводів та ін. – мають надати дані про своїх працівників, для яких місто зробить спеціальні тимчасові посвідчення. Вони й даватимуть право зайти в громадський транспорт. Загалом посвідчень планується виписати більше 10 тисяч. Час до 27 числа потрібен на організаційну роботу та їх друк, і в т.ч. доба передбачена на те, щоби роздати посвідчення на підприємствах.

Єдине виключення буде зроблене для військових, які матимуть право проїзду без цих посвідчень, на підставі військового квитка. Це правило не розповсюджується на військових пенсіонерів, а стосується тільки осіб на дійсній військовій службі.

Свій проїзд усі пасажири зобов’язані будуть оплачувати за встановленими тарифами, пільги на проїзд у цей період не діятимуть.

– У транспорту зараз буде особливий режим роботи, тож чинне законодавство ми тут не порушуємо. Усі пільгові категорії, включаючи військових та інших працівників силових структур, повинні будуть сплачувати за проїзд, – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Крім того, у рішенні виконкому міститься пункт про те, що всі паспорти маршрутів приватних перевізників, які працюватимуть у період обмежувальних заходів на замовлення, обов’язково повинні бути узгодженими з Патрульною поліцією.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register