![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/07/13692135_1133423076731144_1603775447_o-e1468781646725.jpg)
Правоохоронці і представники Нацгвардії всю ніч та протягом понеділка контролюватимуть процес підрахунку голосів, а також чергуватимуть біля ОВК, куди з усіх дільниць всю ніч звозитимуть протоколи.
Про це зазначив начальник сектору зв’язків з громадськістю ГУНП в області Сергій Бриль під час прес-конференції.
«Ми посилили охорону і ДВК і ОВК. Забезпечувати охорону громадського порядку будуть спецпідрозділи, а також сили Національної гвардії. Ми готові протистояти будь-яким провокаціям», — зазначив Сергій Бриль.