25 березня Чернігів приєднається до Години Землі (Афіша)

У суботу, 25 березня 2017 року, о 20.30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину – «Годину Землі». Це дійство – символ стурбованості за майбутнє планети та єдності в бажанні захистити природу.

Про це ЧЕline повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради.

Традиція відзначати Годину Землі була розпочата в 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь понад 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році. Минулого року до Години Землі долучились понад 7 000 міст у 172 країнах світу. В Україні до кампанії долучилися приблизно 75 міст і містечок.

Кампанія Година Землі проводиться з ініціативи найбільшої та найдосвідченішої незалежної природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду природи (WWF).

Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить акцент на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату та досягнення гармонії з природою. Це дасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.

Година Землі традиційно полягає у вимкненні світла та інших електроприладів 25 березня о 20 год. 30 хв. на 1 годину.

Чернігівська міська рада вже багато років поспіль на прохання Всесвітнього фонду природи інформаційно підтримує цей захід.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register