Тисяча чернігівців відтискатиметься біля Катерининської церкви (Афіша)

У Чернігові 5 лютого біля Катерининської церкви відбудеться флешмоб “22PushupChallenge”.

Розпорядження щодо організації проведення цього заходу підписав Чернігівський міський голова.

Про це ЧЕline повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради.

Флешмоб “22PushupChallenge” організований із метою привернення уваги до проблем адаптації військовослужбовців українських воїнів, ветеранів, які повернулися зі сходу України.

Участь у цьому заході візьмуть представники військкоматів, ВНЗ, військових частин Чернігівського гарнізону, учасники АТО, волонтери та всі небайдужі мешканці міста. Загальна кількість – близько 1000 осіб. Кожному учаснику треба бути в теплому одязі та в рукавицях (для відтискання).

Місце проведення: біля Катерининської церкви (від перехрестя вулиці Лісковицької з проспектом Миру до перехрестя проспекту Миру з вул. Толстого; виїзд із вулиці Старостриженської на проспект Миру).

Час проведення: 11:00- 12:30 год.

Орієнтовний план заходу

11:00 – перекриття патрульною поліцією руху транспорту: від перехрестя вулиці Лісковицької з проспектом Миру до перехрестя проспекту Миру з вул. Толстого; виїзд з вулиці Старостриженської на проспект Миру. Прибуття медичної служби.

11:00 -11:30 – збір основних учасників, розміщення груп людей по секторах. Учасники, які не відтискаються, розташовуються обабіч дороги з маленькими прапорцями або іншою символікою України в руках

11:30 – інструктаж vip-персон і ключових осіб-співорганізаторів, розташування відеокамер по своїх місцях

11:40 – прибуття керівників області та міста

11:50-12:00 – останні приготування, освячення заходу Євгеном Ордою

12:00 – початок відтискань

12:15 – закінчення флешмобу

У документі зазначено, що Управління патрульної поліції у місті Чернігові Департаменту патрульної поліції та Чернігівський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області гарантуватимуть безпеку дорожнього руху, публічну безпеку і порядок у місцях проведення заходу.

Управлінню охорони здоров’я міської ради доручено забезпечити медичний супровід заходу.

Крім того, управління житлово-комунального господарства міської ради відповідальне за святкове оформлення міста та своєчасне прибирання зазначеної території.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register