У Чернігові відбудеться відкриття виставки мистецького проєкту «Золоте перевесло»

Золоте перевесло

14 листопада 2019 року в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6) відбудеться відкриття виставки мистецького проєкту «Золоте перевесло» з нагоди 120-річчя від дня народження видатного українського художника декоративно-ужиткового мистецтва Олександра Саєнка,ім’я якого було занесене до списку видатних діячів культури світу. Мета проєкту – показати, як творчі здобутки митця зберігають і примножують його нащадки: Ніна Саєнко і Леся Майданець; висвітлити співвідношення традиційного і новаторського у вітчизняному мистецтві; виставка спрямована на збереження і примноження національної культурної спадщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У художньому музеї відкриється виставка «Обличчя культури»

Виставка акцентує увагу глядача на вагомому внеску творчих родин-династій, які зберігають, примножують і переосмислюють традиційні цінності національної культури, в розвиток українського народного мистецтва. Мистецький рід Саєнків – Олександр Саєнко, Ніна Саєнко, Леся Майданець-Саєнко – представляє у своїх творах певну концепцію, тобто власне розуміння світу, що спирається на могутній пласт національної культури.

Виставка передбачена для широкого кола відвідувачів.

У рамках проєкту заплановано зустрічі з Ніною Саєнко, Лесею Майданець, майстер-класи за їхньої участі, проведення наукової конференції та друк альбому.

Початок заходу о16:00 за адресою: м. Чернігів, вул. Музейна, 6.

Виставка триватиме до 04.02.2020 р.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register