Новини
Через негоду на Чернігівщині 31 населений пункт без електропостачання
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/ca7f138b7d44fc30ff0c6b4300521a8a-e1544775374917.jpg)
Протягом доби продовжувалися роботи щодо відновлення електропостачання. Станом на 08 годину 14 грудня залишаються відключеними 4 ЛЕП 10 кВ та 11 ділянок ЛЕП 10 кВ, знеструмленими 96 трансформаторних підстанцій.
Про це ЧЕline повідомили у департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині негода не завадила роботі пошти
Без електропостачання залишаються мешканці 31 населеного пункту на території трьох районів (Ічнянський район – 21, Корюківський – 1, Прилуцький – 9). Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами ПАТ «Чернігівобленерго».