Чернігівського крадія засуджено до 4 років ув’язнення
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/ba357ac7afbad42ac8b25041c150b8d1_L-1-e1605981850566.jpg)
Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 13.11.2020 обвинуваченого чернігівця засуджено за замах на викрадення майна Комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб». (ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 185 КК України).
У ході судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення раніше судимого місцевого мешканця у тому, що він наприкінці вересня у нічний час проник до офісного приміщення комунального підприємства, звідки намагався викрасти майно, однак не довів злочин до кінця, оскільки був затриманий працівниками поліції.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У жителя Козельця поліція виявила наркотики
У судовому засіданні крадій свою провину визнав.
Вироком суду за скоєний злочин (з урахуванням попереднього вироку) обвинуваченому призначено остаточне покарання у виді 4 років 2 місяців позбавлення волі.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури