Кримінал

На Чернігівщині чоловік побив 82-річного батька: потерпілий у лікарні з травмами голови 

У Чернігівському районі поліцейські оперативно затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму 82-річному батькові. 

Про це повідомляє поліція Чернігівського району. 

Подія сталася ввечері 26 січня. До поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл Михайло-Коцюбинської громади пенсіонер отримав тяжкі тілесні ушкодження.

У процесі проведення першочергових заходів правоохоронці встановили, що між потерпілим і його сином стався конфлікт із приводу розподілу паїв і син почав бити 82-річного батька, якого в подальшому з травмами голови госпіталізували до лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підпалювали релейні шафи: на Чернігівщині учасникам диверсійної групи повідомили про підозру

Зловмисника поліцейські затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. 

Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури оголосив фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Згідно з санкцією статті, зловмисникові загрожує до 8 років позбавлення волі.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button