На Чернігівщині чоловік вбив пенсіонерку і заволодів її паспортом

Judge holding gavel in courtroom

За принципової позиції прокуратури вироком Прилуцького міськрайонного суду киянина визнано винуватим у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині), ч. 3 ст. 357 КК України (незаконне заволодіння паспортом), ч. 2 ст. 309 КК України (повторне незаконне зберігання наркотичних засобів).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Коропському районі сталося вбивство на кладовищі

У судовому засіданні прокурором доведено, що у грудні 2015 року обвинувачений зайшов через незакриті вхідні двері до будинку престарілої сусідки, де на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин штовхнув потерпілу на підлогу та наніс в область голови не менше трьох ударів дерев’яною палицею, яку відшукав у приміщенні.

Згідно висновку судово-медичної експертизи у ході розтину трупу встановлено крововиливи, забій головного мозку, переломи кісток склепіння основи черепа тощо.

У подальшому, обвинувачений, перебуваючи у будинку потерпілої, незаконно заволодів паспортом громадянки України та з місця вчинення злочину зник.

Також, обвинувачений незаконно придбав медичний шприц з наркотичним засобом – опієм ацетильованим і зберігав при собі для власного вживання.

Врахувавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки злочинів, те, що обвинувачений вини у вчиненні правопорушень не визнав, суд призначив покарання за сукупністю злочинів у вигляді 14 років позбавлення волі.

Джерело: прес-служба прокуратури Чернігівської області

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register