На Чернігівщині командир роти оббирав військовослужбовців-строковиків

630_360_1494207761-4379

29 вересня 2017 року Козелецьким районним судом Чернігівської області завершено розгляд кримінального провадження щодо командира роти однієї з військових частин Збройних Сил України старшого лейтенанта, який організував систематичне отримання неправомірної вигоди з підлеглих військовослужбовців строкової служби за нестворення їм перешкод у проходженні служби.

Про це ЧЕline повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

У ході досудового слідства військовою прокуратурою Деснянського гарнізону Центрального регіону України підтверджено 39 випадків отримання офіцером грошових коштів від підлеглих. Свою протиправну діяльність командир роти здійснював в день видачі військовикам грошового забезпечення.

З цією метою у своєму службовому кабінеті він проводив “відповідну профілактичну бесіду” з кожним військовослужбовцем підрозділу та одразу  шляхом  погроз  змушував  їх віддавати йому частину  одержаних грошей.

Вироком суду старшого лейтенанта визнано винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального Кодексу України та призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 17 тис. грн з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням управлінських обов’язків.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register