Кримінал

На Чернігівщині протягом тижня виявлено 80 порушень Правил рибальства

За тиждень з 22 по 29 жовтня 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулемзафіксовано 80 порушень Правил рибальства.

Так, складено 21 протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в тому числі один з ознаками кримінального правопорушення,36протоколів — за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства)та один — за ст. 88 — 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів).

Крім цього, складено 22 акти виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 46 кг риби та 77 од. сіток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Дніпрі затримали браконьєрів (Фото)

«Всього у порушників вилучено74 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 115 од. заборонених знарядь лову. Нараховано штрафів на загальну суму 3 400 грн.Збитки, завдані рибному господарству, склали 18 342 грн», — зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Для прикладу, 22 жовтня в ході проведення спільного рибоохоронного рейду з ГО «Рибалки Городнянщини» на водоймах Городнянського району Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито грубе порушення правил рибальства. Двоє громадян виловлювали рибу за допомогою 6 од. сіток зяберних (одностінних). В протизаконний спосіб браконьєри встигли виловити 3 кг риби:плітка – 11 екз., карась сріблястий – 5 екз. та по 1 екз. щуки та окуня.Збитки, завдані рибному господарству України, склали 1 377 грн.Інцидент стався на озері поблизу с. Політрудня. Правопорушниками виявилисьжителі с. Пекурівка та м. Городня.

Того саме дня на р. Десна, поблизу с. Соколівка Козелецького району виявлено два грубих порушення правил рибальства. Двоє місцевих жителів «рибалили» за допомогою остей. На двох правопорушники добули 2 кг риби: 8 екз. щуки та 2 екз.плітки. Завдано збитків у розмірі 2 890 грн.

На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районних судів області для винесення рішення про притягнення виннихосіб до відповідальності. Рибу та заборонені знаряддя лову вилучено.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

 

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Ще статті по темі

Back to top button